ساخت كد موزيك آنلاين

با عرض سلام خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی ، تا به حال براي شما وبلاگنويسان پيش آمده كه به موزيكي علاقه داشته باشيد و كد موزيكشو در سايتها پيدا نكرديد و يا موزيك مورد نظر لينكشو داريد اما بلد نيستيد كدشو بسازيد و يا در سايتها درخواست سفارش كد موزيك مورد علاقتونو داده باشيد تا در چند روز آينده ساخته شود ، روزگذر به شما وبلاگنويسان اين امكان را ميدهد كه بدون هيچ مشكل و ناوارد بودن كد موزيك مورد نظر خود را خودتان را در مدت چند ثانيه بسازيد و در وبلاگ خود براي پخش قرار دهيد.
آموزش ساخت كد موزيك آنلاين : لينك آپلود شده موزيك مورد نظر خود را به همراه //:http در كادر مستطيلي سفيد رنگ زير قرار دهيد و سپس براي دكمه ساخت كد موزيك كليك كنيد ، در كادر خاكستري رنگ زير دكمه كدي ساخته ميشود ، كد ساخته شده مورد نظر را در تنظيمات وبلاگ يا ويرايش مدريت وبلاگ خود قرار دهيد.
نكته مهم : اگر آهنگ مورد نظر روي کامپيوترتان وجود دارد ، قبل از ساخت کد موزيک بايد آهنگ رو بر روي اينترنت آپلود کنيد و لينک مستقيم آهنگ رو داشته باشيد كه در كادر زير وارد كنيد.
براي آپلود موزيک شما نياز به يک فضا داريد ، فضاي هاي رايگان زيادي تو اينترنت وجود دارد مثل پرشين گيگ ، شما با ثبت نام در اين سايت www.persiangig.com مي توانيد يک وبسايت همراه با 100مگ فضاي رايگان داشته باشيد ، از فضاي اين بخش ميتوانيد براي آپلود موزيک استفاده کنيد.


لينک مستقيم موزيک:

نكته مهم ؛ توجه داشته باشيد حتما آدرس با //:http وارد شود

كد موزيك ساخته شده مورد نظر در كادر زير زير ساخته شده است
كه باید در قسمت مناسبي در مدريت وبلاگ خود قرار دهيد

نکته مهم : برخی از کاربران سایت بعد از اینکه کد موزیک مورد نظرشون میسازن به مشکل بر میخورن که چرا موزیک در وبلاگشون خوانده نمیشه ما ایمیل ها و وبلاگ های دوستان را بررسی کردیم و به دیدیم سه مسئله وجود داره که قبل از ساخت کد باید رعایت کنید.

1- از سایت هایی آپلود موسیقی لینک مستقیم استفاده کنید مانند www.aks98.com و www.persiangig.com برخی سایتهای آپلود موسیقی هستند که وقتی آهنگ آپلود می کنید آخر آدرس که بهتون میدن html نوشته این سایتها باید اول وارد شوید بعد آهنگ از لینکشون دانلود کنید به همین دلیل ابزار ساخت کد موزیک آنلاین لینک موزیک نمیشناسه پس بعد از آپلود موزیک مورد علاقتون حتما به آخر آدرس دقت کنید که mp3. نوشته باشد

2- حتما قبل از آپلود موزیک مورد علاقتون حجم آن را کم کنید برای خواندن و آموزش کم کردن حجم موسیقی اینجا کلیک کنید

3- برخی از دوستان ایمیل میزنن که چرا کد موسیقی آنلاینی که ساختن در وبلاگشون موسیقی اجرا نیمشه و ما هم بررسی کردیم و موزیک اجرا میشد اما موارد هم رعایت کردن متوجه شدیم که دوستان ما از اینترنت های خانگی dial-up استفاده می کنند این دیگه مشکل از ما و ابزار ساخت کد موزیک آنلاین نیست ، دوستان عزیز چنانچه این مشکل برای شما پیش آمد حتما مورد دوم که در مورد کم کردن حجم موسیقی است را انجام بدید حجم موزیک پایین بیاد درست میشه و یا چند روز صبر کنید که کد موسیقی با وبلاگ شما و اینترنت خانگی شما set شود بعد از چند روز خوانده می شود.


نظرات شما                                                            comment

 بازگشت به صفحه قبل